blow
11 بهمن 1401 - 11:28

محموله «پوشک سایز۳»، «هدف راهبردی» حمله رژیم کودک‌کش اسرائیل در سوریه

باز هم رژیم صهیونیستی ثابت کرد که با کودکان مشکل دارد؛ این بار به محموله پوشک بچه در سوریه؛ تصاویر منتشرشده حاکی از آن است که رژیم صهیونیستی که مدعی به اهداف راهبردی در سوریه است، این بار یک محموله پوشک بچه را در سوریه هدف قرار داده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع خبری عراقی و سوری تصاویری از آثار حمله دو روز گذشته رژیم کودک‌کش صهیونیستی به کامیون‌ها در خط مرزی سوریه و عراق منتشر کردند. 

منابع محلی سوریه می‌گویند، رژیم صهیونیستی پشت این حملات پهپادی قرار دارد. منطقه «البوکمال» در شرق سوریه و در مجاورت مرز عراق، شامگاه یکشنبه و ظهر و بعدازظهر دوشنبه در سه مرحله هدف قرار گرفت.

بر اساس تصاویر منتشر شده، هدف تمام این حملات کامیون‌هایی بود که در حال تردد در مجاورت مرز عراق در سوریه بودند و هدف حمله قرار می‌گیرند. به‌رغم تلاش رسانه‌های نزدیک به معارضان سوریه و منابع وابسته به رژیم صهیونیستی برای موفق نشان دادن این حملات، تصاویر منتشر شده چیز دیگری را روایت می‌کند.

کانال تلگرامی «صابرین نیوز»، شامگاه دوشنبه، تصاویری منتشر کرد که کودکان را در حال بازی با محموله تخریب شده این کامیون‌ها نشان می‌داد. طبق گزارش خبرنگار میدانی صابرین نیوز، محموله این کامیون‌ها «پوشک‌های سایز ۳» و «ملزومات پزشکی از جمله دستکش‌های یکبار مصرف» بود.

تصاویر منتشر شده در رسانه‌های سوری و عراقی، کودکان را در حال جمع‌آوری قطعات سالم و برخی هم در حال سرگرم شدن با دستکش‌ها و استفاده از آن‌ها به عنوان بادکنک نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد دشمنی رژیم صهیونیستی و متحدان آن با کودکان تنها به کشتار آن‌ها ختم نمی‌شود و این رژیم به هر آن چیزی که متعلق به کودکان است از جمله پوشک رحم نمی‌کند.

رژیم صهیونیستی و متحد آن آمریکا تاکنون هزاران کودک را در منطقه قتل‌عام کرده‌اند. تاریخ منطقه هیچ گاه تصویر اجساد کودکان عراقی در ۲۷ می سال ۲۰۰۳ را از یاد نخواهد برد.


اجساد کودکان عراقی کشته شده در حملات آمریکا در سال 2003

 

 

 

 

 

پایان پیام/ص

منبع: فارس
شناسه خبر: 1009461