blow
24 دی 1401 - 16:07

گلایه مدیر تیم ملی فوتبال جوانان از باشگاه‌ها/ ناظمی: بازیکنان را به صورت کامل در اختیار نداریم

مدیر تیم ملی فوتبال جوانان گفت: برخی از باشگاه ها با ما همکاری لازم را نداشتند و بازیکنان ملی پوش را به تیم ملی ندادند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، افشین ناظمی در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال جوانان اظهار داشت: خدا را شکر شرایط بسیار خوبی داریم و با توجه به اردویی که از قبل برنامه‌ریزی کرده بودیم از بیست و سوم وارد اردوی تیم ملی شدیم و بیست و هفتم دی ماه هم راهی اردن خواهیم شد تا دو دیدار دوستانه داشته باشیم. امروز که من با شما صحبت می‌کنم، بازیکنان را به طور کامل در اختیار نداریم. چند باشگاه بازیکنان ملی‌پوش خود را در اختیار ما نگذاشتند و با توجه به صحبت‌هایی که ماجدی با باشگاه‌ها کرده است، بقیه بازیکنان تیم ملی فردا به اردوی تیم ملی ملحق می‌شوند. یک‌سری از بازیکنان هم بعد از بیست و نهم دی‌ماه اضافه خواهند شد و پس از چند روز تمرین، استراحت کوتاهی خواهیم داشت تا آخرین اردوی خودمان را از بیستم بهمن‌ماه آغاز کنیم.

وی در خصوص اینکه باشگاه‌ها باید همراه تیم ملی باشند، گفت: بعضی از باشگاه‌ها این کار را انجام ندادند و با ما همکاری لازم را نداشتند. برخی از بازیکنانی که در تیم هوادار بودند و همچنین در فجر سپاسی، فردا به ما ملحق می‌شوند، اما امیدوارم باشگاه‌ها به این موضوع توجه کنند که بحث، بحث تیم ملی است و ما خودمان را برای بازی‌های آسیایی آماده می‌کنیم. من همین‌جا از همه سرمربیان تیم‌های باشگاهی درخواست می‌کنم تا بازیکنان را به موقع در اختیار تیم ملی قرار دهند تا با نتیجه‌ای خوب سربلند باشیم.

ناظمی در خصوص دیدارهای تدارکاتی تیم ملی جوانان گفت: ما اردوهای خارج از ایران که داریم برای همین مسئله برنامه‌ریزی شده است. ما دو بازی در اردن خواهیم داشت و پس از اردن راهی ترکیه خواهیم شد تا سه دیدار دیگر با تیم‌های باشگاهی ترکیه داشته باشیم. ما می‌خواهیم در اردوهای خارج از کشورمان بازی‌ای که مقابل حریفان خود داریم را شبیه‌سازی کنیم. شما می‌دانید که این آخرین اردوی برون‌مرزی تیم ملی جوانان است. ما بعد از آخرین اردوی خارجی خودمان آماده می‌شویم تا نتیجه خوبی را کسب کنیم.

مدیر تیم ملی جوانان در پایان گفت: ما بیست و هفتم دی‌ماه به اردن می‌رویم و تا سوم بهمن‌ماه در اردن خواهیم بود و روز سوم بهمن‌ماه به ترکیه سفر می‌کنیم تا هم اردویی داشته باشیم و هم دیدارهای تدارکاتی خودمان را برگزار کنیم. تیم‌هایی که قرار است با آنها بازی کنیم هنوز مشخص نشده است اما این را می‌توانم به شما بگویم که ما تا چهاردهم در ترکیه در اردو خواهیم بود. من از تاج و هیات رئیسه فوتبال هم تشکر می‌کنم که برنامه‌هایی که کادر فنی پیش‌بینی کرده بودند کمک کردند که به خوبی انجام شود. من امروز که دارم با شما صحبت می‌کنم، تنها دغدغه‌مان بازیکنانی است که در اختیار نداریم، وگرنه تمام شرایط ارویی برای تیم ملی جوانان فراهم است.

پایان پیام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌/

منبع: فارس
شناسه خبر: 976626